У рамках нових українських реформ Державна фіскальна служба має намір скоротити кількість своїх представництв в країні з 311 до 161. Таким чином кількість працівників скоротиться вдвічі.

Документи щодо реструктурізації служби вже підписано та знаходяться на ухвалені в Міністерстві фінансів. У разі його прийняття, кадрові зміни у податковій розпочнуться вже найближчим часом.

Кадрові зміни у Фіскальній службі спрямовані перш за все на позбавлення від бюрократії та спрощенні обслуговування для платників податків. Відтепер процеси будуть більш систематизованими. Надалі податківці мають закрити ще быльшу кількість відділень та мотивувати платників до сервісного обслуговування.

Читайте також: Сім найголовніших реформ, які врятують Україну

У ГФС повідомили про плани змінити контингент і у центральному управлінні. Відтак, весь персонал пройде спеціальні тести, за якими прийматиметься рішення щодо їхнього подальшого перебування у службі. На їхню заміну запрошуватимуть громадян за зовнішнім підбором.

Популярні новини зараз
Настане кінець усьому живому: вчений назвав дату знищення людства Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще