У мережі з'явилося відео відправлення чергового 62-го "гумконвою" на окуповані території Донецької і Луганської областей з "подарунками" для бойовиків від Володимира Путіна.

Відповідний ролик розмістив Ігор Кудрявцев у YouTube.

"Не дивлячись на недавню заяву російського Міністерства з надзвичайних ситуацій про те, що воно буде рідше відправляти "гуманітарні вантажі" на тимчасово окуповані бойовиками території України, на Донбас був відправлений 62-й за рахунком "гумконвой", - прокоментував Кудрявцев.

Примітно, що Кремль не надає Україні жодних даних про вміст фур.

Популярні новини зараз
Двом обласним центрам України загрожує небезпека: чого слід очікувати від ворога Гроші на газ, світло та тепло: українцям роздають нову допомогу Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн
Показати ще

Як раніше інформував портал "Знай.ua", колона з 40 фур вирушила вночі, 16 березня. Повідомлялося, що в машинах перевозиться близько 500 тонн вантажу. Цього разу в МНС заявили, що Росія відправила їжу на Донбас.