Саакашвілі знайшов в Одесі персональний пляж екс-міністра екології

поділитись

0

1186

Господар вілли покрив басейни маскуванням, щоб заховати їх від камер безпілотників, якими останнім часом одеські волонтери стали вивчати цю територію

В Одесі екс-міністр екології, оголошений Генпрокуратурою у розшук, Микола Злочевський самовільно зайняв пляж, збудувавши віллу за рахунок "Інфоксводоканалу". Про це глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

"Приголомшливий пляж в Одесі прихопив колишній міністр Злочевський, який побудував свою віллу за рахунок Інфоксводоканалу. Господар вілли покрив басейни вілли маскуванням, щоб заховати їх від камер безпілотників, якими останнім часом одеські волонтери стали вивчати цю територію, а наших представників, які прийшли на місце, доглядачі вілли запевняли, що там розміщується всього лише лабораторія", - повідомив губернатор.

"Місце дуже розкішно зроблено, так що одесити не повинні дивуватися збільшеним комунальним тарифам. Адже вони включають в себе і золотих риб, і грандіозні скульптури, що прикрашають цю "наукову лабораторію", - наголосив Саакашвілі і додав: "Якби у нас була прокуратура, власник цієї лабораторії давно сидів би в набагато більш скромному приміщенні".

Читайте також: Гребенщикова "викреслили з історії Росії" за візит до Саакашвілі

"На початку (а вже кінець) літа, я відправив лист в муніципальні служби, більше місяця тому, а у них мабуть були невідкладні справи. Довелося знову нам самим пляж відкривати", - додав він.

Нагадаємо, раніше в Одесі, за наказом Саакашвілі, знесли паркан, який закривав пляж, захоплений одним з київських олігархів. Триметрова огорожа на березі була зведена ще сім років тому. За стіною знаходився сучасний маєток з вертолітним майданчиком.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Їм так не вистачає домашнього затишку та любові. А незабаром держава підкине нові випробовування
0
0
19:37 21.11.2017
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Історичне та практичне значення патронімів
0
0
18:01 20.11.2017
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017