Хлопчика, який постраждав під час вибуху у селищі Володарському та отримав серйозну травму ока, уже транспортували до лікарні міста Дніпропетровськ. Про це пише УНН.

Ще один хлопчик знаходиться на лікуванні у реанімаційному відділенні Маріупольської міської лікарні №3.

За словами анестезіолога дитячого відділення хірургії та ортопедії Маріупольської міської лікарні №3 Андрія Капшука, усі поранені діти знаходяться у тяжкому стані.

Читайте також: У Києві хлопчик знайшов гранату біля дитячого майданчика

Зокрема хлопчик, якого доправили до Дніпропетровська, отримав серйозне поранення ока та множинні травми кінцівок.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

Нагадаємо, у селищі Володарське Донецької області в результаті вибуху загинула дитина, ще троє були поранені. Діти гуляли у дворі, на проїжджій частині вони знайшли невідомий предмет. Коли дітлахи стали з ним грати, він вибухнув.