Російсько-терористичні сили активно переміщаються з окупованої території Донецької області.

У Горлівці помітили сім десятків армійських вантажівок, які завантажують особовим складом російських бойовиків, передає Інформатор.

Першим про ситуацію повідомив на сторінках Facebook військовий експерт Артем Василенко:

"Жителі окупованої Горлівки вже два дні активно пишуть в соціальних мережах про масовий відплив терористів з міста. Є думка, що це спровоковано несплатою бойовикам грошей, а також панічним страхом, що Росія поставить на кордоні свою "стіну" і назад у РФ бойовики не потраплять", - сказав він.

Учора координатор "Інформаційного спротиву" повідомляв про пересування по Горлівці шести танків та 25 БТР. Розвідданих щодо реальних причин активізації терористичних угруповань поки що немає.

Популярні новини зараз
Як анулювати частину платіжок за комуналку: законна лазівка для економії Студентам вишів скоротять тривалість навчання: які зміни готує МОН Українці отримали оновлені рахунки за газ: чому суми у платіжках збільшилися Відпочиватимуть більше тижня: у МОН зробили уточнення щодо весняних канікул
Показати ще

Читайте також: За добу не пролунало жодного пострілу з боку сепаратистів - штаб АТО

Раніше повідомлялося, що в окупованій Горлівці базується російський "куратор" так званої "Донецької народної республіки", 59-річний генерал-лейтенант армії РФ Олександр Лєнцов.