Хабар у розмірі 5000 російських рублів намагалися дати прикордонникам Херсонського загону в контрольному пункті "Чаплинка" на адмінкордоні з Кримом.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Як стало відомо, жінка, яка прямувала пішки, не мала належних документів на дитину 2005 року народження.

"Згодом з боку півострова прибув батько дитини та з метою вирішення питання про пропуск дитини без належних документів поклав у паспорт 5000 російських рублів", - розповіли у Держприкордонслужбі.

На порушників були складені процесуальні документи, також прикордонники повідомили про подію в міліцію.

Популярні новини зараз
Повістки після 4 травня: що треба зробити, аби не втратити відстрочку від мобілізації Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику Українців закликають готуватися до складної зими: опалення може не бути Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Показати ще

Читайте також: Впродовж місяця затримано в 10 разів більше хабарників, аніж торік - Порошенко

Нагадаємо, в Херсонській області працівниця військкомату за гроші сприяла в ухиленні від призову за мобілізацією. Вона запропонувала двом батькам допомогу у звільненні їх синів від призову на строкову військову службу в ЗСУ і зажадала за це 500 і 800 доларів.