Близько десятка активістів у балаклавах прорвалися до приймальні мера Харкова Геннадія Кернеса. Про це пише УНН.

Повідомляється, що Кернес звернувся до начальника міліції з проханням з'ясувати, чому саме активісти прорвалися у будівлю міськради.

Молодики потрапили до будівлі через турнікети.

Читайте також: Бюджетникам "радять" підтримати Кернеса на виборах мера Харкова

Також є інформація про те, що у приймальні мера відбулись сутички.

Популярні новини зараз
Вже наближається до Землі: вчені підозрюють, що це не просто космічний камінь, а зонд від позаземної цивілізації Позбавлять відстрочки від мобілізації: Кабмін змінив умови для бронювання Мобілізація омине ще дві категорії українців: у "Резерв+" готують важливі зміни Гроші більше не прийдуть: в Україні масово скоротять кількість пільговиків
Показати ще

Активісти намагались розбити там телефон.

Правоохоронці повідомили, що молодики вийшли з міськради, сіли в автобус та поїхали.

Наразі відомо, що на місце події виїхали оперативні групи МВС для з'ясування обставин.

Раніше повідомлялося, що у Харкові активісти батальйону "Азов" заблокували будинок екс-губернатора області Михайла Добкіна.