Сьогодні львівські правоохоронці отримали повідомлення про те, що на території школи №43 знайшли невідомий підозрілий предмет. Навчальний заклад розміщений на вулиці Масарика, 9 у Львові. Ззовні предмет був схожий на гранату.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міністерства внутрішніх справ.

Співробітники патрульної поліції Львова одразу виїхали на місце події. Невідомий предмет лежав на тротуарі неподалік від школи. Поліцейські обгородили територію і чекали на приїзд фахівців з вибухотехніки.

Експерти ретельно оглянули невідомий предмет та встановили що це була не граната, а звичайна пластикова запальничка.

Нагадаємо, сьогодні зранку на територію школи №74 у Львові викликала вибухотехніків через підозрілий портфель. Про знахідку повідомили охоронці навчального закладу. Проте допомога вибухотехніків не знадобилась, оскільки портфель виявився порожнім.

Популярні новини зараз
Не відкладайте: "Нафтогаз" звернувся до клієнтів з важливою вимогою За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть Дощ, вітер та заморозки: яка погода чекає на Україну найближчими днями Українцям нагадали про податок на карткові перекази: де межа між подарунком і доходом
Показати ще

Інцидент трапилося ще до початку уроків, тому ні учнів, ні вчителів зі школи не евакуйовували.