У Луганську влада так званої "ЛНР" заарештувала "міністра палива, енергетики та вугільної промисловості" Дмитра Ляміна.

Про це передають РІА "Новости".

"17 жовтня в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом вчинення посадовими особами дій, що виходять за межі наданих законом "ЛНР" прав і повноважень, які спричинили істотне порушення прав і законних інтересів суспільства і держави, з санкції глави республіки Плотницького, був затриманий міністр палива, енергетики та вугільної промисловості "ЛНР" Лямін", - цитує агентство заяву бойовиків.

Читайте також: У бандитській "ЛНР" відмовляються платити пенсії

Нагадаємо, у квітні колишній "міністр оборони" самопроголошеної "ЛНР" Олег Бугров був арештований в Санкт-Петербурзі у справі про постачання контрафактних труб компанії зі структур російського олігарха, близького друга Путіна, Геннадія Тимченка.

Популярні новини зараз
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Прийдуть нові рахунки за газ: що зміниться у платіжках Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100 Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще