У Харкові планують відкрити сучасне студентське містечко "Кампус".

Як повідомляє Gazeta.ua, таку ініціативу запровадив місцевий підприємець Сергій Запара.

Він планує завершити роботи по будівництву Міжнародного молодіжного центру у листопаді. У цьому центрі будуть разом працювати талановиті студенти і випускники університетів.

Вони будуть запроваджувати свої ідеї та працювати над бізнесом. Підприємець наголосив, що "Кампус" об'єднає амбітну молодь з креативними ідеями, на реалізацію яких у них немає грошей та адміністративного ресурсу.

Також у ньому будуть розвивати IT- технологій. Підприємець зазначає, що Харків сьогодні є одним з центрів світової IT-індустрії.

Популярні новини зараз
Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

"Харків - це Мекка IT-бізнесу", - повідомив Запара.

Читайте також: В Івано-Франківську побудують стадіон за 12 млн гривень

Нагадаємо, що нещодавно в Харкові відкрили кафе, в якому можна зробити мейкап.