Звільнений з полону львівський кіборг отримає матеріальну допомогу

поділитись
Сім'я Петришин звільнена від сплати комунальних послуг за Програмою підтримки сімей АТО

Військовослужбовцю Національної гвардії Оресту Петришину, який дев'ять місяців перебував у полоні, нададуть матеріальну допомогу та путівку на оздоровлення.

Про це журналістам програми "Відверта розмова", що на телеканалі новин "24", повідомила директор міського центру соціальних служб Оксана Рубай.

"Сім'я Петришин звільнена від сплати комунальних послуг за Програмою підтримки сімей АТО. Сьогодні наші соціальні працівники обстежили побутові умови, в яких живе Орест Петришин. Він проживає із хворою мамою, тому ми будемо шукати спонсорів, щоб допомогти їм провести ремонт", – наголосила Оксана Рубай.

Читайте також: З полону звільнено "кіборга" Ореста Петришина

А з міського бюджету, за її словами, виділять гроші на оздоровлення військового. "Також він отримає путівку на санаторно-курортне лікування. Куди саме, я поки що не знаю, бо насамперед хочемо з'ясувати із самим військовим, чи він хотів би поїхати найближчим часом чи хоче ще трохи часу провести із сім'єю, а тоді вже поліпшити здоров'я", – додала Оксана Рубай.

Нагадаємо, 41-річний боєць Нацгвардії, львів'янин Орест Петришин потрапив до полону майже 9 місяців тому в районі Дебальцевого, де супроводжував колону поранених військових. У п'ятницю, 30 жовтня, його вдалося обміняти. У ніч на неділю він повернувся до рідного Львова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Таємниці найзагадковішого замку та приховані на дні океану скарби - цього не знайдеш у підручниках з історії
0
0
19:07 20.02.2018
Як колишній офіцер втопив столицю в крові
0
0
18:25 20.02.2018