Проросійські терористи знеструмили населений пункт у Донецькій області.

Без світла залишилося село Гранітне, передає 5 канал.

Електрики у селі не стало одночасно з початком стрілянини, яку почали бойовики за річкою Кальміус.

Сили АТО вважають цей хід терористів заздалегідь запланованою диверсією.

"Стріляли з великокаліберних кулеметів короткими чергами, а потім і з АГС-17. Це тривало протягом ночі з інтервалами аж до світанку", - розповів заступник командуючого батальйоном 72-ї механізованої бригади Олександр Юренко.

Популярні новини зараз
Крижані дощі, хуртовини і арктичний холод: метеорологи попереджають про аномальну зиму в Україні Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань Опалення дадуть лише у грудні? Коли може потепліти у квартирах
Показати ще

Читайте також: Перемир'я на Донбасі крихке - ОБСЄ

На питання про те, коли відновлять електропостачання у селищі, не можуть відповісти навіть електрики. Справа в тому, що пошкоджена електростанція знаходиться на території, яку контролюють бойовики.