У Солом'янському районі Києва продавець квітів влаштував скандал з патрульними поліцейськими.

Відповідні фото опубліковані на сторінці dtp.kiev.ua в соцмережі Facebook.

"Севастопольська площа. Продавець квітів напав на поліцейських, що ганяють його клієнтів зі спільної смуги, і погрожував розбити камеру журналісту", - написано в коментарі до фото.

За словами очевидців, при цьому торговець поводився агресивно і сильно матюкався.

Нагадаємо, днями в Тернопільській області двоє чоловіків (батько і син) викрали офіціантку місцевого бару.

Популярні новини зараз
Все життя платив податки – залишився ні з чим: ФОПам масово відмовляють у пенсії - у чому причина Їдеш до Польщі – перевір валізу: за що українцям загрожують штрафи на кордоні у 2025 році Українців змушують платити за повітря: як нова схема від комунальників залишає з пустим гаманцем Перевірятимуть усіх - і людей, і автомобілі: СБУ розгорнула масштабні перевірки
Показати ще

Читайте також: Дві машини копів потрапили у аварію в Києві (фото)

Вони звинуватили дівчину в тому, що вона нібито знає, куди зникли їхні гроші. Зловмисники катували дівчину кілька годин, вимагаючи зізнання.