Боєць Нацгвардії помер в реанімації маріупольської лікарні від вогнепального поранення.

Про це повідомило джерело військової частини НГУ №3057 в Маріуполі ресурсу УНН.

"Так Дійсно, з вогнепальним пораненням бійця національної гвардії доставили в реанімацію Маріуполя з блокпоста під селищем Мангуш. Говорити про те, чи було це самогубство? чи "йому допомогли "- я не буду. Це вже скаже військова прокуратура.", - зазначило джерело.

Читайте також: Експерт розповів про порушення на виборах в Маріуполі

При цьому співрозмовник видання додав, що військового привезли в лікарню вчора, 29 листопада. У реанімації нацгвардієць помер.

Популярні новини зараз
Бусифікація та силова мобілізація ухилянтів: українцям пояснили повноваження ТЦК Його доля залежить від двох міст: у Раді заявили про загрозу наступу рф на ще один обласний центр "Светр не врятує": українцям радять готуватися до зими без опалення, що робити, якщо ТЕЦ зупиняться Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень
Показати ще

Нагадаємо, вчора, 29 листопада, в Маріуполі відбулися вибори. Виборчі дільниці охороняли наряди поліції, а також спецпідрозділи поліції з бронегрупою, щоб уникнути диверсій, провокацій та терактів.