Міністр МВС Арсен Аваков відреагував на мітинг, який проходить зараз під стінами відомства.

"Ніякий мітинг міліціонерів, які не пройшли тести та атестацію, не змінить моєї рішучості: у новій поліції не буде не компетентних і брудних "ментів"! Будуть тільки "копи", що користуються довірою людей! Це принципово! По-іншому не буде!", - заявив він.

Читайте також: Київські правоохоронці підняли бунт

Міністр додає, що дуже радий події.

"Розворушили вулик. Руйнується уклад життя? Великі і малі годівниці? Для вас, учорашні, так і буде. Хочете повагу від людей і гідні зарплати? - прийміть нову ідеологію поліції! Мітинг "протесту" проти реформи міліції організували ті, чиї брудні схеми ми руйнуємо реформою та кадровими змінами. Я навіть радий, що сталося - нарив розкрився - будемо діяти ще швидше і рішучіше!", - упевнений посадовець.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Як виглядають елітні яхти Віктора Медведчука і Ріната Ахметова: в українських олігархів знайшли судна на $1,3 мільярда Чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року
Показати ще