В Житомирській області понад 70 лебедів опинились в крижаній пастці. Вже четверту добу бідолашні птахи чекають на допомогу.

Про це повідомляє видання LB.ua з посиланням на місцеву жительку Тетяну Варламову.

За повідомленням жінки, вона мешкає неподалік річки Кам'янка в селі Почуйки. Мешканка помітила, що лебеді не рухаються вже декілька днів і вирішила повідомити про свої підозри рятувальників.

Виявилось, що лебеді справді примерзли лапками до криги річки Кам'янка.

Її сусід сфотографував птахів та допоміг розповсюдити фотографії бідолашних в мережі та ЗМІ.

Популярні новини зараз
Українців хочуть позбавляти громадянства під час воєнного стану: перелік поважних причин для перебування закордоном Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Жінка спочатку вирішила самостійно допомогти лебедям, однак лід дуже крихкий – можна провалитись у воду, тому вирішили дочекатись представників МНС.

Читати також: Під Одесою від морозу помирають білі чаплі

Повідомляється, що рятувальна операція стартує сьогодні 18.00 год. Для її здійснення рятувальники привезуть спеціальну апаратуру для розрізання криги та відповідні човни, щоб добратися до центру річки.

Нагадаємо, нещодавно в Київському зоопарку народилося чотири чорних лебеді.