Четвертого січня житомиряни знатимуть вандалів, які розбили льодяні скульптури на Різдвяному ярмарку. Це сталося під час святкування Нового 2016 року.

Про це пише zhitomir.today.

У цьому допоможе відеозапис з камер спостереження. Про це розповів керівник проекту "Різдвяний ярмарок 2016" Олександр Рєвнівцев.

"Ми звернулися з відповідною заявою до правоохоронних органів. Уже в понеділок 4 січня нам нададуть відео зі святкування Нового року і кожен житомирянин зможе побачити тих "героїв", які поламали скульптури", – сказав він.

Також Рєвнівцев пообіцяв викласти відео у соціальних мережах.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації, з ТЦК дозволять не контактувати: що готують чоловікам Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова Мобільний зв’язок - лише з паспортом: українцям готують нові правила, інакше заблокують SIM-карту Доведеться сидіти на хлібі і воді: основні продукти харчування в Україні різко здорожчають восени - що найбільше
Показати ще

Нагадаємо, що Олександр Рєвнівцев під час відкриття льодяних фігур запевнив, що вони цілими та неушкодженими впродовж усіх новорічних свят продовжуватимуть радувати житомирян та гостей міста.

Також він зазначив, що навіть погодні умови та п'яні дебошири не зможуть пошкодити їх. Рєвнівцев пообіцяв, що фігури стоятимуть 10 днів і не повториться минулорічна історія, коли їх зламали вандали.

Читайте також: Новий рік в Києві зустріли 70 тисяч осіб

Прикрий інцидент стався в новорічну ніч і у Києві. Там поліцейським на Троєщині погрожували рушницею. Правоохоронці наказали чоловікові покласти рушницю і зробили попереджувальні постріли. Однак чоловік відкрив вогонь і зупинився лише після того як дістав два поранення - у ногу та в живіт. Патрульні надали йому першу медичну допомогу до приїзду "швидкої".