В Україні одними із найбільш заможних людей виявилися члени Вищої ради правосуддя. Працюючи всього по чотири години на день, наприкінці місяця вони отримують чималу зарплату – близько 200 тисяч гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Головне завдання членів ВРП – вчасно розглядати скарги на суддів та виносити відповідні рішення, втім, навіть із цим вони не завжди справляються. Протягом одного робочого дня, який триває переважно із 10:00 до 14:00, вони встигають переглянути всього вісім питань.

Найчастіше скарги стосуються злочинів так званих суддів Майдану. Саме вони під час Революції Гідності обирали запобіжний захід для активістів у вигляді утримання під вартою, а також забороняли мирні зібрання.

У 90% випадків ВРП відмовляє у відкритті справи щодо дисциплінарних порушень, хоча офіційно строки притягнення до відповідальності збігають за два місяці.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія зізналася, де хотіла б жити замість України: "Збираємо валізи, переїжджаємо!"

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

За словами юриста Романа Маселка, кожного дня працюють максимум п'ять суддів, які також дуже часто переносять засідання або взагалі відмовляються відкривати кримінальне провадження.

При цьому заробітна плата у сотні тисяч гривень їм нараховується щомісяця, незалежно від результату та обсягів виконаної роботи.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що більшість корумпованих суддів досі перебувають на посаді, попри закон щодо люстрації судової влади.