Вчені з Каліфорнійського університету виявили, що різні жанри комп'ютерних ігор мають різний вплив на людину. За їх твердженням, аркадні ігри та шутери є більш корисними для мозку, ніж головоломки, як це прийнято вважати.

Дослідники спостерігали за ігровим процесом геймерів. Вони грали у такі відомі ігри, як Wolfenstein, GTA, Minecraft, Angry Birds та The Sims. У цей час нейрофізіологи фіксували реакцію мозку гравців.

Виявилось, що казуальні ігри та карти не впливають на роботу мозку позитивно. Вони не стимулюють розвиток когнітивних здібностей.

Під час проходження стрілялок та аркадних ігор мозок гравця демонструє чудові показники. Вони аналогічні спеціальним іграм, що направлені на розвиток.

"Стрілялки виявилися пов'язані з поліпшеною увагою до деталей, прискоренню обробки інформації в мозку і з рядом інших когнітивних функцій, в тому числі і з розвитком умоглядного зору і уяви. Що цікаво, ігри на кмітливість зазвичай втілюють у собі досить мале число цих властивостей", - з'ясували вчені.

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Показати ще

Читайте також: Новим безпілотником можна управляти рухом голови (відео)

Однак дослідники запевняють, що ці ігри мають і негативний бік. Вони відволікають дітей від навчального процесу, тому зловживати ними не можна.