Мікроби підготують Марс до заселення

поділитись

0

414

Дослідник планує побудувати на Марсі екосистему, яка дозволить зробити суворе навколишнє середовище планети більш пристосованим для майбутніх дослідників

Першою живою істотою, яку відправлять на Марс, буде не астронавт і навіть не мавпа, а мікроорганізми - ціанобактерії. Нове дослідження передбачає відправку організмів, які створять екосистему до польоту людини на Червону планету.

Ці організми вироблятимуть кисень з компонентів, які містяться в ґрунті Марса. Потім його зберігатимуть у спеціальних резервуарах.

"Це спростить здійснення пілотованого польоту на Марс. Кисень будуть виробляти на місці, тому не потрібно буде брати з собою важкі каністри", - сказав керівник дослідження Юджин Боланд.

Він додав, що мікробів змусять попрацювати на людей.

Боланд вивчає поведінку мікробів в спеціальній "марсіанської кімнаті", яка симулює атмосферний тиск Червоної планети, добову зміну температури і сонячне випромінювання.

Дослідник планує побудувати на Марсі екосистему, яка дозволить зробити суворе навколишнє середовище планети більш пристосованим і гостинним для майбутніх дослідників.

Читайте також: Астрономи виявили життя на кометі Чурюмова-Герасименко

Боланд і його команда сподіваються, що мікроби відправлять на Марс з наступним марсоходом. Їх упакують в невеликі контейнери і помістять в ґрунт на глибину до десяти сантиметрів. Спеціально розроблені контейнери дозволять мікроорганізмам взаємодіяти з ґрунтом і при цьому захистять їх від атмосфери Марса.

Проект все ще в стадії тестування. Нещодавно він отримав фінансування від NASA в рамках програми передових інноваційних концепцій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Їм так не вистачає домашнього затишку та любові. А незабаром держава підкине нові випробовування
0
0
19:37 21.11.2017
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Історичне та практичне значення патронімів
0
0
18:01 20.11.2017
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017