Біатлон без лиж: Україну підкорює новий вид спорту (відео)

поділитись
Новий вид спорту називається Fit&Shooting. Заради спільної мети тут об'єднали свої зусилля спортсмени з кросфіту та спортивної стрільби

В Україні пройшли змагання з унікального виду спорту, в якому поєднуються фізичні навантаження та спортивна стрільба, повідомляє телеканал "24".

За словами учасників, це не просто спорт, а ідеальний вид фізичних навантажень, адже такі тренування дають чудову підготовку для спортсменів, військових та поліцейських.

Новий вид спорту називається Fit&Shooting. Заради спільної мети тут об'єднали свої зусилля спортсмени з кросфіту та спортивної стрільби. Fit&Shooting з'явився в Україні лише цього року. Змагань з цього виду спорту у нас відбулось вже кілька, але вперше їх провели у критому приміщенні.

Ідея провести такі змагання з'явилася у Дениса Безвершенка. Чоловік сам займається стрільбою та вирішив прописати навантаження так, щоб створити максимально наближені до бойових умови.

"Хлопці стріляють на підвищеному пульсі й на прискореному диханні. Він дуже підходить для військовослужбовців, для співробітників силових підрозділів",- переконаний Безвершенко.

Читайте також: Я здатен надерти зад самому Ісусу - ірландський боєць

На всі 5 вправ витрачається близько 10 хвилин. Переможець той, хто найшвидше та без промахів виконає всі завдання.

Зазначимо, що Fit&Shooting – це суто український винахід, але з часом його засновники розраховують на послідовників і в інших країнах та міжнародне визнання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018