Пожежних, що тушили нафтобазу під Києвом, нагородили за відвагу

поділитись
П'ятьох героїв- рятувальників нагородили нагрудним знаком "За відвагу в надзвичайній ситуації"

Всім рятувальникам Київського гарнізону, які брали участь у ліквідації пожежі на території нафтобази "БРСМ-Нафта" в селі Глеваха Васильківського району Київщини вручили грамоти та подяки від ГСУ НС за висококваліфіковане виконання своїх службових обов'язків, героїзм і мужність, самовідданість, сміливі та вольові рішення, проявлені в ході гасіння пожежі на нафтобазі.

Читайте також: Наливайченко розповів, хто "кришував" нафтобазу на Київщині

Цього тижня глава Головного управління ГосЧС України в Києві Андрій Втолін разом зі своїм заступником Ігорем Шарим і співробітниками главку об'їхали всі райуправління та особисто привітали кожного пожежника, який брав участь в усуненні аварії на нафтобазі.

При цьому п'ятьох героїв- рятувальників - Станіслава Кривошеєва, Олександра Міщенка, Руслана Опанасенко, Сергія Тарасюка і Віктора Цибу - нагородили нагрудним знаком "За відвагу в надзвичайній ситуації".

Нагадаємо, пожежа на нафтобазі в селі Крячки Васильківського району Київської області спалахнула 8 червня і тривала до 17 червня включно. В результаті страшного інциденту загинули 5 людей, ще 15 постраждали.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
20.02.2018
Шоу-бізнес
20.02.2018
Мистецтво політичної інтриги в житті та в кіно
0
0
19:05 14.02.2018
Про що вам не розкажуть продавці листівок та цукерок
0
0
19:14 12.02.2018