На кордоні України та Польщі правоохоронці перекрили канал міжнародної торгівлі людьми.

Напередодні представники Держприкордонслужби та працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС України в Закарпатській області, провели спільну спецоперацію.

Читайте також: Ланьо повернувся до України - ЗМІ

"Зокрема, в пункті пропуску" Шегині "на Львівщині, завдяки інформації офіцерів оперативно-розшукового підрозділу Держприкордонслужби прикордонники спільно із міліціонерами попередили спробу вивезення до Польщі громадянок України з метою їх сексуальної експлуатації за кордоном", - повідомили в Держприкордонслужбі.

Крім цього, в ході проведення операції правоохоронці затримали ряд учасників злочинної групи. Слідство по даній справі продовжують.

Популярні новини зараз
Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт В Україні хочуть запустити мобілізацію за чергою: буде видно, кого призвуть першими В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще