В Україні створять батальйон мусульман

поділитись

0

322

Потрапити в такий батальйон хоче досить велика кількість азербайджанців, чеченців, узбеків, інгушів та інших національностей

Міноборони України збирається створити мусульманський батальйон з кримських татар, чеченців, узбеків та інших мусульман.

"Вже прийнято рішення про створення мусульманського батальйону, який підпорядковуватиметься Міноборони. Він дислокуватиметься в прикордонній з Кримом Херсонській області", - розповів уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на II Всесвітньому Конгресі кримських татар в Анкарі, передає інформагентство QHA.

Потрапити в такий батальйон хоче досить велика кількість азербайджанців, чеченців, узбеків, інгушів та інших національностей, які хотіли б відстоювати територіальну цілісність і незалежність України, зазначив Джемілєв.

"Цей же батальйон можна використовувати для контролю над проходженням людей і вантажів на кордонах між окупованим Кримом і материковою частиною України, а після звільнення Криму від окупації - для забезпечення правопорядку і запобігання на півострові різного роду можливих заворушень", - сказав представник татар.

Читайте також: Росія завадила Меджлісу потрапити на Всесвітній конгрес кримських татар

При цьому він підкреслив, що виїхалі з Криму татари повинні оселитися на Херсонщині.

"У тій же Херсонській області ми вважаємо за доцільне сконцентрувати всіх наших співвітчизників, які змушені зараз покидати свою батьківщину і розселятися в інших областях України. Цим ми можемо досягти декілька цілей. По-перше, проживаючи разом, у свойому мовному та релігійному середовищі, у них буде менше ризиків втратити свою національну ідентичність, по-друге, дасть можливість побудувати і відкрити там національні школи та культові установи ", - додав Мустафа Джемілєв.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017