В Україні створять батальйон мусульман

поділитись

0

322

Потрапити в такий батальйон хоче досить велика кількість азербайджанців, чеченців, узбеків, інгушів та інших національностей

Міноборони України збирається створити мусульманський батальйон з кримських татар, чеченців, узбеків та інших мусульман.

"Вже прийнято рішення про створення мусульманського батальйону, який підпорядковуватиметься Міноборони. Він дислокуватиметься в прикордонній з Кримом Херсонській області", - розповів уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на II Всесвітньому Конгресі кримських татар в Анкарі, передає інформагентство QHA.

Потрапити в такий батальйон хоче досить велика кількість азербайджанців, чеченців, узбеків, інгушів та інших національностей, які хотіли б відстоювати територіальну цілісність і незалежність України, зазначив Джемілєв.

"Цей же батальйон можна використовувати для контролю над проходженням людей і вантажів на кордонах між окупованим Кримом і материковою частиною України, а після звільнення Криму від окупації - для забезпечення правопорядку і запобігання на півострові різного роду можливих заворушень", - сказав представник татар.

Читайте також: Росія завадила Меджлісу потрапити на Всесвітній конгрес кримських татар

При цьому він підкреслив, що виїхалі з Криму татари повинні оселитися на Херсонщині.

"У тій же Херсонській області ми вважаємо за доцільне сконцентрувати всіх наших співвітчизників, які змушені зараз покидати свою батьківщину і розселятися в інших областях України. Цим ми можемо досягти декілька цілей. По-перше, проживаючи разом, у свойому мовному та релігійному середовищі, у них буде менше ризиків втратити свою національну ідентичність, по-друге, дасть можливість побудувати і відкрити там національні школи та культові установи ", - додав Мустафа Джемілєв.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Імовірність того, що в справі Гонгадзе з'являться нові докази, - дуже незначна
0
0
07:00 25.03.2017
Нинішній інститут української прокуратури - це наслідок радянської системи
0
0
06:39 25.03.2017
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017
Дуже різні, але в чомусь схожі революції
0
0
15:15 24.03.2017