Harley-Davidson як хабар: кримінальна справа проти Ігоря Швайки

поділитись

0

312

Екс-міністр агарної політики отримав у подарунок від колишніх працівників продовольчо-зернової корпорації мотоцикл "Harley-Davidson"

Екс-міністр агарної політики отримав у подарунок від колишніх працівників Державної продовольчо-зернової корпорації мотоцикл "Harley-Davidson" за вчинення дій в їхніх інтересах.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду від 29 липня, повідомили "Наші Гроші". Йдеться про мотоцикл "Harley-Davidson" 2013 року випуску, вартістю 250 тис грн.

Порушено кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу – отримання неправомірної вигоди. З боку продовольчо-зернової корпорації діяло двоє осіб, їх імена невідомі.

Читайте також: На Київщині затримали офіцера із хабарем 240 тисяч гривень

Мотоцикл був придбаний у липні минулого року і переданий Швайці у серпні. У документах щодо придбання мотоцикла стоять підписи, нібито екс-міністра. Відтак столичне МВС має провести почеркознавчу експертизу.

Печерський райсуд дав слідчому Генпрокуратури доступ до документів Мінагрополітики з можливістю їх вилучення: листів з резолюціями у кількості не менше 15 примірників з оригіналами підпису Швайки, заяви екс-міністра, написаної власноруч, про проведення перевірки, передбаченої законом про очищення влади, а також декларацій про доходи за 2013-2014 рр.

Зазначимо, що Швайка показав мотоцикл "Harley-Davidson" у травні цього року на благодійному мотопробігу, збір коштів з якого мав піти на підтримку військового госпіталю. На запитання журналістів Швайка підтвердив, що цей мотоцикл – подарунок друзів. "Знали, що я давно уже хотів мотоцикл. І близькі друзі зробили такий подарунок. Сказали – тепер треба вступати в клуб і опановувати", – прокоментував Швайка.

Нагадаємо, що проти працівників корпорації відкрито кримінальні провадження у зв'язку з численними фінансовими порушеннями. Як з'ясували журналісти, після призначення міністром агрополітики Ігоря Швайки у корпорації продовжили працювати старі схеми, які раніше "кришував" Юрій Іванющенко, зокрема сотні мільйонів гривень зливалися іноземним компаніям.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Влада втратила здатність впливати на ситуацію, що поставило під питання саму необхідність існування державних структур
0
0
18:33 27.03.2017
Формула успіху за версією Квентіна Тарантіно
0
0
18:28 27.03.2017
Українську владу сприймають як крадіїв
0
0
12:05 27.03.2017
Держава звернула свій погляд на банківські установи з участю російського капіталу
0
0
09:10 27.03.2017