"Барбікоп" в міні-шортах показала семирічну донечку (фото)

поділитись
"Мама-коп - це круто!" - донька Мілевич

[gallery]

Київська поліцейська Людмила Мілевич постала перед користувачами інтернету в коротких джинсових шортиках на прогулянці зі своєю 7-річною донькою.

Серед нових знімків Людмили відпочинок на природі і останні події з життя, серед яких, схоже, і фото зі зйомок дівчини в телевізійній програмі "Абзац" на Новому каналі.

Нагадаємо, напередодні 27-річна дівчина-патрульна в інтерв'ю про себе розповіла журналістам, чому вирішила стати поліцейським.

"Мені 27 років. У мене вища юридична освіта - закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю " комерційне та трудове право ". Я почала працювати ще під час навчання і пропрацювала більше п'яти років в банківській сфері в юридичному відділі. Там я заробляла близько 6-7 тис.гривень на місяць ", - зазначила Мілевич.

Читайте також: Красотка из полиции научит жизни и здоровому питанию (видео)

"У мене є цивільний чоловік, чим він займається, я сказати не можу, але, як ви розумієте, він забезпечена людина. У нас є семирічна донька, перейшла в другий клас. Дуже пишається мною, каже, що мама-коп - це круто ! Коли я вирішила піти в поліцію, мене дуже сильно підтримали, особливо тато. Та й характер у мене бойовий. У поліцію пішла тому, що дуже сильно хотілося брати участь в чомусь новому. Як дівчина я не можу брати участь у АТО, не можу допомогти нашим чоловікам. Тому, хоча б тут ми, ті 20-30% дівчат-поліцейських, будемо впливати на ситуацію в країні ", - зізналася Людмила.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018
Липень символізує не тільки середину літа, але і розпал туристичного сезону
0
0
10:10 20.06.2018
Отримати інфекційне захворювання, злягти із отруєнням можна дуже швидко. Тому візьміть ці поради на озброєння
0
0
20:36 18.06.2018