"Барбікоп" в міні-шортах показала семирічну донечку (фото)

поділитись

0

1638

"Мама-коп - це круто!" - донька Мілевич

[gallery]

Київська поліцейська Людмила Мілевич постала перед користувачами інтернету в коротких джинсових шортиках на прогулянці зі своєю 7-річною донькою.

Серед нових знімків Людмили відпочинок на природі і останні події з життя, серед яких, схоже, і фото зі зйомок дівчини в телевізійній програмі "Абзац" на Новому каналі.

Нагадаємо, напередодні 27-річна дівчина-патрульна в інтерв'ю про себе розповіла журналістам, чому вирішила стати поліцейським.

"Мені 27 років. У мене вища юридична освіта - закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю " комерційне та трудове право ". Я почала працювати ще під час навчання і пропрацювала більше п'яти років в банківській сфері в юридичному відділі. Там я заробляла близько 6-7 тис.гривень на місяць ", - зазначила Мілевич.

Читайте також: Красотка из полиции научит жизни и здоровому питанию (видео)

"У мене є цивільний чоловік, чим він займається, я сказати не можу, але, як ви розумієте, він забезпечена людина. У нас є семирічна донька, перейшла в другий клас. Дуже пишається мною, каже, що мама-коп - це круто ! Коли я вирішила піти в поліцію, мене дуже сильно підтримали, особливо тато. Та й характер у мене бойовий. У поліцію пішла тому, що дуже сильно хотілося брати участь в чомусь новому. Як дівчина я не можу брати участь у АТО, не можу допомогти нашим чоловікам. Тому, хоча б тут ми, ті 20-30% дівчат-поліцейських, будемо впливати на ситуацію в країні ", - зізналася Людмила.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Влада втратила здатність впливати на ситуацію, що поставило під питання саму необхідність існування державних структур
0
0
18:33 27.03.2017
Формула успіху за версією Квентіна Тарантіно
0
0
18:28 27.03.2017
Українську владу сприймають як крадіїв
0
0
12:05 27.03.2017
Держава звернула свій погляд на банківські установи з участю російського капіталу
0
0
09:10 27.03.2017