Колишні афганці ремонтують "броню" для АТО (фото)

поділитись

0

544

Ми вже зібрали і передали на фронт понад 150 тонн продовольства - волонтер

[gallery]

Хмельницькі пенсіонери облаштували майстерню, де ремонтують розконсервовану бойову техніку. "Пацієнтів" беруть на базі, що неподалік. Там довгі роки іржавіла бронетехніка, яка зараз дуже потрібна в АТО. Про це повідомляє Цензор.НЕТ

У містечку Городок з'явилася вже друга група волонтерів, яка ремонтує техніку та відправляє її на фронт. Це ветерани Афганської та інших подібних воєн. Всі ремонтники вже на пенсії, втім бадьорості їм не позичати. На їхньому майданчику, зовсім поряд з іншими волотерами, до речі, теж пенсіонерами, ремонтується БТР.

Голова районної організації ветеранів Афганістану і одночасно керівник організації "Волонтери Городоччини" Микола Зацерковний розповів, що "афганці" та інтернаціоналісти Городка допомагають армії чи не з перших днів війни.

"Ми вже зібрали і передали на фронт понад 150 тонн продовольства. Взимку передавали на передову теплий одяг, матраци, ковдри, варили "буржуйки", закуповували і передавали медикаменти до лікарні", - говорить Микола.

Читайте також: Волонтери просять допомоги з ремонтом техніки для кіборгів

Зайнятися ж бронетехнікою інтернаціоналісти вирішили, бо настав свого роду "мертвий сезон".

"В основному ми займаємося заготівлею продовольства, а зараз ще урожай не зібраний, заготовки ще ніхто не робив. Але сидіти склавши руки не хотілося. От і вирішили, поки зріє урожай, зайнятися ремонтом техніки" - каже Зацерковний. Гроші на ремонт волонтери викладають з власної кишені.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017