В Києві відбулася масова бійка зі стріляниною: є постраждалі (відео)

поділитись
"Тітушки" застосували проти активістів, які намагались знести огорожу незаконної забудови, вогнепальну зброю. Міліція не вжила заходів для їх затримання

В Києві на Голосіївському проспекті, 46 відбулася масова бійка між охороною будівельного майданчику та активістами руху "Смерч".

"Щойно на Голосіївському проспекті,46 (поряд з Голосіївською РДА) відбулася масова бійка зі стріляниною між тітушками (охороною будмайданчику) та мешканцями будинків, яким на допомогу прибули громадські активісти", - написав у Facebook лідер громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції" Сергій Мельниченко.

За його словами, охорона перешкоджала місцевим мешканцям демонтувати незаконну огорожу. На допомогу противникам будівництва прийшли близько сотні активістів руху "Смерч".

Між активістами та охороною відбулася масова бійка із застосуванням палиць та каміння. "Все навкруги залито сльозогінним газом", - пише Мельниченко.

Він додав, що "тітушки" застосували проти активістів вогнепальну зброю, а міліція не вжила заходів для їх затримання.

В результаті мешканцям все-таки вдалося знести будівельну огорожу. Зараз швидка надає допомогу постраждали внаслідок інциденту.

Читайте також: Під Мар'їнкою накрили підпільну шахту та вилучили 40 тонн вугілля

Суть конфлікту полягає в тому, що будівельна компанія ГЕОС, яка належить депутату Київради від УДАРУ Миколі Негричу, намагається побудувати багатоповерхівки поруч з існуючою забудовою.

За словами мешканців, забудовник грубо порушує будівельні норми та не провів експертизу проекту, через що руйнуються сусідні будинки.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018