Резиденція Президента США та "будиночок" голови Центральної виборчої комісії України Михайла Охендовського можуть позмагатись, як в архітектурному оздобленні, так і в розмірах.

Уявімо, що може бути всередині "Особистого палацу" простого українського чиновника, за аналогією із Білим домом.

Читайте також: Зазирнути в кабінет: 10 резиденцій президентів світу (фото)

На сьогоднішній день загальна площа Білого дому становить близько 7,2 гектарів землі. В ньому налічується 132 кімнати і 412 дверей. Тут розташовується 32 ванні кімнати та 28 камінів.

Щоб піднятися на один із шести поверхів, можна скористатись одним із трьох ліфтів або одними із восьми сходів будинку.

Серед приміщень будівлі - знамениті кольорові кімнати: Овальний блакитний зал для урочистих прийомів, Зелений зал для неофіційних зустрічей, Червона кімната, а також Фамільна обідня кімната, Великий хол, Перехресний зал, Їдальня для офіційних прийомів, Овальний кабінет, в якому засідає президент, тощо.

Звичайно, Охендовський не може похвалитися Овальним кабінетом (хоча, як знати), але от власним озером - може. В цьому держслужбовець не найвищої державної ланки може дати фору очільнику Білого Дому. Це при тому, що в декларації за 2014 рік Охендовський вказав суму доходу близько 300 000 грн. Тобто, щомісячна зарплата (чи загальні доходи) чиновника на рівні 25 000 грн.

Для порівняння - нинішній президент США Барак Обама отримує на рік $400 000 ($33 000 щомісяця).

Раніше, активісти руху Автомайдан за допомогою безпілотного літального апарату зняли відео розкішного особняку під Києвом.