Екс-дружина Гіркіна розповіла, як бойовик розбагатів на війні

поділитись

0

320

Він зірвав куш на цій війні і рух" Новоросія "його головний проект. Плюс за кампанію в Слов'янську Ігоря нагородили дуже щедро - Віра Гіркіна

Колишня дружина відставного бойовика Віра Гіркіна розповіла, що його щедро нагородили за захоплення Слов'янська. Тепер же він збагачується за допомогою створеного ним громадського руху "Новоросія", повідомляє "Новое время".

"Він зірвав куш на цій війні і рух" Новоросія "його головний проект. Плюс за кампанію в Слов'янську Ігоря нагородили дуже щедро. Не знаю, прийняв він їх чи ні, але мова могла йти про 15 мільйонів рублів. В цілому фонд, наскільки мені відомо, працює успішно, але кошти йдуть і наліво. Хоча сам Ігор кристально чесний, ліві розтрати все одно неминучі, навколо тебе всі в'ються, хочуть урвати шматок", - розповіла Віра Гиркин.

За її словами, за короткий час рух відставного ватажка бойовиків став самим відомим і багатим, і при цьому незалежним від Кремля фондом підтримки Донбасу. Через нього налагоджено збір коштів і гуманітарної допомоги для окупованих регіонів на сході України. Віра Гиркин каже, що рух розпоряджається сьогодні мільйонами рублів.

Також вона стверджує, що частина гуманітарної допомоги осідає на кордоні Росії та Донецької області і далі йде вже товаром.

"Люди вивертають кишені, щоб допомогти Донбасу. А в підсумку на гуманітарці роблять комерцію. Для Ігоря матеріальні блага ніколи не були важливі, він не був жадібним і не любив крадіжки. Але тепер він на це закриває очі. Мені це незрозуміло", - розповіла Гиркин.

Сама колишня дружина "головкому Новоросії" з двома дітьми живе в Ростовській області неподалік від Міллерово. За її словами, вони відправилася туди за наполяганням екс-чоловіка.

"Нас відправили сюди з початком війни. Гіркін наказав сидіти і не рипатися, так він нібито турбувався за нашу безпеку. Але проблема полягає в тому, що Ігор, ставши багатим, фактично кинув нас. Неможливо сидіти і не рипатися, коли ти з мінімумом коштів і двома дітьми, один з яких хворіє. Я в курсі його справ, спілкуюся з нашими спільними друзями. Хотіла недавно зв'язатися і з його колишнім начальником Малофєєвим, але Костянтин передав, що не хоче ні з ким із близьких Гіркіна більше розбиратися", - скаржиться екс-дружина.

Читайте також: Гіркін назвав діюче керівництво ДНР "політичними невдахами"

У той же час, прес-секретар колишнього ватажка бойовиків Анастасія Михайлівська заявила, що інформація про 15 мільйонів є брехнею, як і те, що Віра Гіркіна живе в Ростовській області.

"Віра живе за місцем прописки у своїй квартирі в Хімках. Краще скажіть, навіщо ви це пишете? Адже вас уже в Донецьку били, а знаєте, скільки зараз в Москві всяких ополченців неадекватних ходить?", - багатозначно заявила прес-секретар Гіркіна.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Їм так не вистачає домашнього затишку та любові. А незабаром держава підкине нові випробовування
0
0
19:37 21.11.2017
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Історичне та практичне значення патронімів
0
0
18:01 20.11.2017
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017