Одеський руфер Євген Лата до Дня Незалежності України підняв державний прапор на вулкан Кібо в Африці. Про це український руфер написав на своїй сторінці в Facebook.

"До Дня Незалежності України ми підняли наш рідний жовто-блакитний прапор над найвищою вершиною Африки - на вулкані Кібо масиву Кіліманджаро" - написав він.

Читайте також: Український прапор над Попасною вивісив уроженець Лисичанська

"Тепер він буде майоріти на висоті 5895 м над рівнем моря, зустрічаючи всіх радісних підкорювачів Кіліманджаро. Україно, рідна моя, з Днем Незалежності. Ми обов'язково переможемо!", - написав руфер.

Нагадаємо, днями на одному з торговельних центрів окупованого терористами "ДНР" Донецька невідомі вивісили синьо-жовтий прапор України.

Популярні новини зараз
В Україні можуть скасувати графіки відключень світла: експерт зробив несподіваний прогноз Українці можуть отримати 2 виплати вже цього місяця Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають
Показати ще