Російська співачка оголосила протест вироку Сенцова (фото)

поділитись

0

410

Не очікувала того, що так мало буде бажаючих висловити недовіру правосуддю, яке двічі перестало бути таким сьогодні - Тетяна Конькова

[gallery]

Російська співачка Тетяна Конькова вийшла на одиночний пікет під Верховний суд РФ з протестом проти несправедливого вироку за сфальсифікованою справою українському режисерові Олегу Сенцову і активісту Олександру Кольченку - передає Цензор.НЕТ.

"Я тут одна. Прийшли 2 поліцейських. Ось і все громадянське суспільство в околицях Верховного Суду. Прийшов третій. Четвертий. Переписують дані паспорта. Майже мітинг) PS попросили перейти на інший бік вулиці, інакше штраф 20 тисяч рублів. Стою навпроти Верховного суду. JE SUIS СЕНЦОВ ", - написала вона.

"З Верховного суду (мене звідти добре видно, стою рівно навпроти прохідної) прислали старшого лейтенанта Колеснікова для роз'яснювальної бесіди. Прибув представник преси. Все добре, друзі, всіх обіймаю", - розповіла Конькова.

Читайте також: За Путіна шансів вийти немає - правозахисник про вирок Сенцову

"Друзі, дякую за таку підтримку - не очікувала, як не очікувала і того, що так мало буде бажаючих висловити недовіру правосуддю, яке перестало бути таким сьогодні двічі. Ганебно і гидотно. Я вже вдома, довго їхала, бо затори. Знаєте, це не страшно, і набагато легше, ніж "сидіти на стільці, трястися від злості". Звичайно, я взяла з собою про всяк випадок необхідне - пальто, контейнер для лінз і серветки, але все-таки набагато болісніше залишитися і робити вигляд що нічого не сталося, коли всередині все плаче від болю, несправедливості і сорому за свою країну", - розповіла Конькова про свої враження від акцію.

Нагадаємо, що Військовий суд у Ростові-на-Дону визнав українського режисера Олега Сенцова винним у створенні терористичної спільноти і керуванні нею. Так, за статтею про створення спільноти він засуджений до 15 років позбавлення волі, за участь у двох терактах - до 10 і 11 років.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Ким був легендарний конунг Данії і найвідоміший вікінг насправді
0
0
19:45 28.03.2017
Олексій Чарей розповів про те, що люблять вітчизняні знаменитості у татуюванні
0
0
18:30 28.03.2017
На вулиці своїх столиць вийшли жителі відразу двох сусідніх країн - Білорусі та Росії
0
0
16:14 28.03.2017
Час змінювати зимову гуму своїх автомобілів на літню або всесезонну
1
0
12:44 28.03.2017