Жителі Маріуполя провели флеш-моб за участь у місцевих виборах.

Відео опублікували на Youtube місцевого телеканалу.

На ньому маріупольці, у яких заклеєні роти, мовчазно стоять на тлі різних міських пейзажів. Під кожним з героїв відео напис - "Я - маріуполець! Я маю право вибору!".

"Півмільйонний Маріуполь хочуть позбавити права голосу! Прикриваючись турботою про безпеку маріупольців і жителів регіону, нам забороняють зробити свій вибір, за нас вирішують, як нам жити", - йдеться в підписі до відео.

Місцеві жителі розповідають, що вони чітко заявили про свою патріотичну позицію навіть в той момент, коли в травні 2014 в місті були терористи "ДНР".

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Показати ще

У тексті говориться, що тоді місто навіть не було захищене. Проте зараз зведено три лінії оборони і місто захищають бійці полку "Азов" і Національної гвардії.

"Нас, маріупольців, які для усієї України стали втіленням мужності і стійкості, людей готових встати "живим" ланцюгом на шляху ворожої техніки, позбавляють права голосу", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Жебрівський проти виборів в Маріуполі

Нагадаємо раніше, глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський неодноразово заявляв, що проти проведення виборів по всій області, включаючи Маріуполь.

Але Президент Петро Порошенко в липні обіцяв, що вибори в Маріуполі все ж відбудуться.