"Найсильніша людина України" спортсмен Василь Вірастюк вважає, що основна проблема України полягає в тому, що люди не хочуть докласти зусиль для змін у житті.

Про він сказав в інтерв'ю "Бульвару Гордона".

"Наші люди не готові жити за правилами. Я вважаю, проблема в людях, а не в керівництві Києва. Люди у своїй більшості не хочуть мінятися. Їм простіше сунути в конверт пару сотень папірців і піти "поговорити", ніж жити за правилами", - сказав спортсмен.

На думку Вірастюка, поява народних судів слідом за появою мародерів є справедливою. Він підкреслив, що підтримує "жорсткі методи" навіть на мирних територіях, не кажучи вже про зону АТО.

Читайте також: На Прикарпатті влаштували перші в Європі змагання "богатирів - пилорамщиків" (фото)

Популярні новини зараз
Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Чеські Vampire вже "випили" сотні літрів крові окупантів В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"
Показати ще

"От іноді нашим політикам пред'являють звинувачення в крадіжці в особливо великих розмірах. Так проголосуйте, прийміть рішення і біля стели щось зробіть з таким депутатом. Та хоч бейсбольну биту засуньте йому в д*пу! І так, щоб було дуже боляче, щоб він відчув себе так, як відчуває народ, щоб не міг ходити місяць! Може, такі кардинальні заходи допоможуть нашим чиновникам, і тоді щось зміниться. Слава богу, що я не при владі, а то точно б декому засунув біту в одне місце!" - сказав силач.