Вчора на території Арт-заводу "Платформа" пройшла благодійна барахолка "Кураж Базар".

Про це пише "Знай".

На заході було близько 10 тисяч гостей, 503 продавця, 30 точок їжі, чотири бари, п'ять діджеїв і 12 зон для саморозвитку.

У рамках "Куражу" пройшла презентація нового проекту від благодійного фонду для пенсіонерів "Життєлюб", який допомагає "юним" киянам. Його метою є облаштування літнього кінотеатру для старшого покоління на території Гідропарку.

І дійсно, "Життєлюби" підготувалися до заходу капітально. Дідусі й бабусі в костюмах дюймовочек, ковбоїв, реперів і лижників підривали барахолку запальним танцем під спеціально написану для них пісню "Ковтай компот".

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

До речі, цей же компот можна було придбати на "Кураж Базарі".

"У складі цього компоту йде не 110 грам свіжих ягід, як зазвичай, а цілих 400!", - розповів Гарік Корогодський, засновник фонду "Життєлюб".

Читайте також: В Одесі пройшов благодійний ярмарок на підтримку тварин (фото)

Зокрема, на "Куражі" можна було не тільки прикупити собі речей, відпочити і розважитися. Для відвідувачів проводились освітньо-духовні тренінги від Makoto Dojo. Кожен бажаючий міг спробувати знайти своє щастя разом з проектом UPgrade і енергійною Аллою Клименко, а також на час стати художником майстер-класах від школи живопису Eatmore ARТ.

"Життєлюби так запалювали, що молодь може їм тільки позаздрити. Цим дівчаткам і хлопчикам років за 70. Але вони так відривалися, як 20-річні. Я відмінно повеселилася тут і навіть встигла прикупити собі кілька аксесуарів", - ділиться враженнями відвідувачка барахолки Ірина.