Апеляційний суд Києва розгляне скаргу на вирок екс-керівникові департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу 26 жовтня.

Суд переніс розгляд справи, щоб потерпілий Олексій Подольський ознайомився з копіями доповнень до апеляції засудженого, пише Телеграф.

Таке рішення оголосив головуючий суддя Степан Гладій. Він повідомив учасникам процесу, що під час перерви у розгляді справи потерпілий подав ряд письмових клопотань.

Читайте також: Журналіста оштрафовано за неповагу до суду у справі Гонгадзе

Зокрема, Подольський просить викликати до суду як свідків Володимира Литвина, Леоніда Кучму, Олексія Філатова, Антона Чернушенка та Ігоря Мосійчука.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду формуватимуть по-новому: до яких платіжок готуватися Доведеться платити навіть на пенсії: на що слід звернути увагу власникам землі Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці
Показати ще

Суд планує розглянути ці клопотання на наступному засіданні, яке розпочнеться 26 жовтня в 12:00.

Нагадаємо, 29 січня 2012 року Печерський районний суд Києва засудив Пукача до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе у вересні 2000 року.

Журналіст Олексій Подольський, який проходить у справі як потерпілий, подав скаргу на це рішення.