Як зазначив у своєму коментарі експерт Віктор Пащенко, затримання Геннадія Корбана ніяк не пов'язане з виборами в Дніпропетровську.

Це пов'язано із закінченням передвиборчої кампанії в Києві та Чернігові, пише "Днепр вечерний".

За його словами, у правоохоронних органів існують доведені звинувачення Геннадія Корбана у тяжких злочинах, у тому числі вбивствах, тортурах, викраденнях людей, і вся доказова база була зібрана вже кілька місяців тому.

"Корбан в якості своєї лінії захисту обрав політику і вибори. Він брав участь у всіх можливих передвиборних кампаніях, прикриваючись виборами. Йому потрібен був імунітет, політичний захист від кримінальних злочинів, щоб в політиці сховатися від банального криміналу. Тому він перестрибував то в Чернігів, то до Києва. В цілому це ідея всього проекту партії "УКРОП", щоб у потрібний момент сказати, що кримінальні справи проти них - це політичне переслідування. Упевнений, що ми ще побачимо гучні затримання у цих справах, коли закінчаться вибори і у Дніпропетровську", - зазначив Пащенко.

Читайте також: Корбана затримала СБУ та відвезла невідомо куди

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

За інформацією правоохоронців, 31 жовтня 2015 року в Дніпропетровську був затриманий Геннадій Корбан. За наявною інформацією з СБУ, затримання проведено в рамках кримінальних справ, серед яких - серія викрадень людей: екс-міського голови Марганця Олега Бідняка; викрадення начальника юридичного управління Дніпропетровської міськради Олександра Величко, глави Держземагенства Сергія Рудика.

Також правоохоронцями розробляються схеми розкрадання Корбаном і Філатовим Фонду оборони країни на десятки мільйонів гривень через підставні компанії, через які були переведені в готівку гроші, що призначалися для допомоги бійцям АТО.