Депортований росіянин закликав збирати гроші на кілера Путіну

поділитись

Затриманого сьогодні співробітниками Служби безпеки росіянина 51-річного Олександра Морозова примусово вивезли на батьківщину. Також йому заборонили в'їзд в Україну на п'ять років.

"Отримали інформацію про проведення на території нашої держави діяльності на шкоду національній безпеці. Це робив громадянин РФ Морозов Олександр Вікторович. Він уродженець Москви, політолог, член правління та координаційної ради громадської організації "Всеукраїнське батальйонне братство". Як кажуть у нас, нехай щастить!" - пояснив радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

[image=2257 align=left]

Колеги Морозова по "Батальйонному братству" називають справу політичним замовленням.

"Його затримали сьогодні зранку. Про те, що сьогодні ж відправили до Росії, ми вперше чуємо від вас. Морозов втік з Росії під час Майдану. Там його переслідували з політичних мотивів. Бо був помічником генерала Рохліна, якого у РФ убили. Він подавав документи на отримання українського громадянства. Чиновники відповіли, що документи загубились. Тобто, зараз Олександра віддали прямо в лапи КДБ", - розповіли "Знай" в "Батальйонному братстві".

"Знай" стало відомо, що Морозов приїхав до України у вересні, якраз напередодні парламентських виборів. Він прибув до Луцька на дорогому "БМВ".

"Трохи пізніше з передвиборчою агітацією в місто приїхав лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош. Морозов до всіх приставав із проханнями познайомити їх. Дуже підлещувався. Машину свою дав, ми на ній возили агітацію по Луцьку", - розповіли нам в одній з патріотичних організацій.

Вони додають, що Морозов скаржився, що втік із Росії через політичні переслідування.

"Казав, що змушений був тікати з Москви. Причому таємно, через кордон із Білоруссю. А звідти ледве не болотами пробрався на Волинь. Казав, що приїхав просити політичного притулку. Місяць мешкав у місті. Пройшов детектор брехні. А потім співробітники СБУ забрали його до Києва, де навіть оплачували йому готель. СБУ начебто перевіряла його майже півроку. Але в нас вже тоді підозри з'явилися, що з ним щось не те. У Фейсбуці створив багато провокативних груп. Часто писав скандальні пости, в яких намагався посварити між собою політиків патріотичного спрямування", - уточнили вони.

Уже переїхавши до Києва, через свої сторінки в мережах Олександр планував зібрати велику суму грошей на кілера для Путіна. Переконував, що це єдиний вихід зупинити війну.

"Враження неадекватної людини він не справляв. Навпаки, дуже розумний, навіть інтелектуал. Трохи "косив" під дурного радикала. Але ні вік, ні статус колишнього бізнесмена і громадського діяча не відповідав цьому образу", - додали активісти.

У Києві Морозов неодноразово світився на скандальних акціях під Міноборони. Дуже переймався українськими проблемами. Називав Порошенка зрадником та погрожував йому трибуналом.

[image=2259]

У Росії Олександр Морозов відомий насамперед як помічник генерал-лейтенанта та політика Льва Рохліна. В 1998-му того знайшли вбитим на власній дачі. В смерті зізналась дружина Рохліна Тамара. Пояснила що вистрелила в сплячого чоловіка через сімейну сварку.

За чутками, Морозов був коханцем Тамари. Також, за інформацією російських ЗМІ, щодо нього чотири рази розпочинали кримінальне розслідування. В 1986-му Морозова звинувачували у розбої та зґвалтуванні. Наступного року арештували за "умисне вбивство", але за два місяці відпустили "під підписку". Пізніше були справи про розкрадання держмайна та наклеп. Згодом всі справи закривали.

[image=2258]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018