Пам'ятник радянському військовому та політичному діячеві Георгію Котовському демонтували у місті Бердичеві на Житомирщині.

Відповідне рішення ухвалила міська рада тиждень тому, виконуючи вимоги закон про декомунізацію, повідомив "5 канал".

Спостерігати за демонтажем зібралися близько півтисячі містян. У визначений час до монумента підігнали комунальну техніку. Однак стати до роботи одразу не вдалося. Групу захисників монумента відтіснили правоохоронці. Триметрову фігуру зняли цілою та неушкодженою.

Читайте також: Бюст Ворошилова демонтували в Лисичанську

Дату обрали не випадково. Цього дня 1921 року у селі Базар Житомирської області бійці Червоної армії на чолі з Котовським взяли у полон 359 УНРівців та стратили їх.

Популярні новини зараз
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Банки встановили ліміти на зняття грошей "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Нагадаємо, закон про заборону комуністичної ідеології в Україні набув чинності 21 травня 2015 року.