На ВДНГ відкрився рекордний каток і крижане кафе (фото)

поділитись
Любителі "Караоке на Майдані" тепер будуть демонструвати свої таланти тут. Шоу переїхало на ВДНГ і тепер по суботах Ігор Кондратюк буде шукати в "Зимовій країні" нових зірок

[gallery]

Вчора в Києві відкрилася найбільша в Україні зона зимових розваг "Зимова країна". Простір буде радувати дітей і дорослих до першої весняної відлиги.

Про це пише РБК.

В "Зимовій країні" з'явився найбільший (4 тис. кв. м) льодовий каток в Україні. Також тут побудували приголомшливі гірки висотою 12 метрів.

"Маленькі гості точно оцінять павільйон" Гуляндія ". Тут діти не просто потрапляють в казку, а стають її авторами та героями. Особлива гордість "Зимової країни" - резиденція Діда Мороза, яка захоплює своїм убранням не тільки малюків, а й дорослих", - пише видання.

Крім того, тут відкрили величезний музей льодових скульптур і перший в Києві айс-бар. У незвичайному закладі навіть посуд зроблений з льоду.

Читайте також: ТОП-7 новорічних подарунків, які зроблять вас знаменитими

Відзначимо, що в "Зимовій країні" можна покататися на поні і лайок.

Любителі "Караоке на Майдані" тепер будуть демонструвати свої таланти тут. Шоу переїхало на ВДНГ і тепер з 10:00 в суботу Ігор Кондратюк буде шукати в "Зимовій країні" нових зірок.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018