Офіційний сайт МВС повідомляє, що виконуючим обов'язки міністра став Василь Паскал. Про це йдеться в новинах про вбивства "регіонала" Олега Калашникова та журналіста Олеся Бузини.

"На місці події працює слідчо-оперативна група міліції під керівництвом виконувача обов'язків глави МВС України Василя Паскала", - повідомляє МВС.

"Знай" зателефонували до прес-служби відомства, аби перевірити – чи не сталось помилки.

"Так, жодної помилки немає. Поки міністр перебуває в іншій країні, на його місце призначають виконуючого обов'язки. На сайті є інформація про те, що Арсен Аваков зараз в Італії", - сказала нам речник МВС Лариса Волкова.

Співробітники міністерства розповіли, що це нормальна практика.

Популярні новини зараз
ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям
Показати ще

"Якщо міністр їде на декілька днів за кордон, то він своїм наказом призначає в.о. Цього разу призначив Паскала, він керував карним розшуком. Думаю, що окрім офіційних справ, він поїхав вирішувати особисті питання. Він не приховує, що має там бізнес, і вказував це в декларації за минулий рік", - розповів нам один з підлеглих Авакова.