Сьогодні у Державному музеї авіації стартував "Ретро авто фест-2015". На нього привезли понад 400 автомобілів 1930-1970 років випуску, 15 автобусів, 10 вантажівок, а також велику колекцію мотоциклів Harley Davidson. Всі машини розставлені між літаками та гелікоптерами музею. Частина радянських автомобілів виставлені у ангарі для авіатехніки.

"На фестиваль приїхало багато поціновувачів ретроавтомобілів не лише із різних областей України, а й з Німеччини, Франції, Польщі та Чехії. Захід проходитиме три дні. Під час нього буде дефіле старовинних машин, відбудеться з`їзд автомобільних фан-клубів, пройдуть змагання "Кращий механік України" та офіційний етап з тюнінгу й звуку", - розповідає "Знай" прес-секретар заходу Ростислав Щипков.

Окрім машин, на території музею виставлено 90 літаків різного часу та виробництва різних країн. Серед них пасажирські авіалайнери, винищувачі, безпілотники.

"На цьому заході можна не лише подивитися на рідкісні автомобілі й літаки, а й прокататися безкоштовно на автобусі ЗиС-155 1953 року випуску. На заході виступають різні музичні гурти, працюють кафе та ресторани", - каже Ростислав Щипков.

Вартість квитка 60 грн. Вхід для дітей до 7 років безкоштовний.