Стали відомі подробиці скандалу в елітній школі

поділитись

0

2416

Син нардепа та мільйонера, який жорстоко познущався над першокласником, їде за кордон. Батьки хлопчика не хочуть вибачень, аби не травмувати дитину. А в міліції почали перевірку.

Син нардепа та мільйонера, який жорстоко познущався над першокласником, їде за кордон. Батьки 6-річного хлопчика не хочуть вибачень, аби не травмувати дитину. А в міліції почали перевірку подій, які сталися в одній із елітних шкіл на столичному Печерську.

В Печерському управлінні освіти "Знай" прокоментували обставини надзвичайної події, яка сталася 27 квітня в туалеті гімназії "Консул".

"Перевірку ми не проводили, адже батьки не зверталися до нас і не писали заяву в міліцію. Вони відразу пішли до директора школи Тетяни Мельник. Нам вона пояснила, що інцидент вичерпано. Дитина фізично не постраждала. Тільки морально, семикласник тиснув та принижував першокласника у моральному плані", - сказала виконуюча обов'язки начальника районного управління освіти Оксана Лавріненко.

Читайте також: Працівники "Рошена" жорстоко побили людину

Директор школи розповіла управлінню освіти, що батьки 7-класника забрали документи зі школи, бо їх син переїжджає навчатися за кордон.

"Батько першокласника сказав нам, що жодних претензій ані до батьків, ані до 7-класника не має. Його питали – чи бажає він, аби кривдник вибачився перед їхнім сином. Відповів, що не хоче ще раз травмувати дитину. Йому доведеться знову побачити обличчя семикласника. Деякий час дитина побуде з батьками за містом, а у вівторок повернеться до навчання", - уточняють в управленні освіти.

Там підтверджують, що старший хлопець – син впливової людини. Але здивовані тим, що батько каже про політичні переслідування.

"Одна сторона конфлікту каже про політичний утиск. Але першокласник навряд чи мав плани спровокувати конфлікт. Це ж не ровесники побилися", - кажуть чиновники.

В міліції нам сказали, що Печерський райвідділ міліції почав перевірку цієї інформації. А депутат Київради Ярослав Діденко додає, що ініціює перевірку всіх шкіл в районі.

"Я сьогодні телефонував директору школи. Пообіцяв, якщо щось подібне повториться, то підніму питання про її звільнення. Я сам виріс в цьому районі, навчався тут у школі. І не допущу, аби маленьких діток ображали. Навіть якщо роблять це діти впливових політиків", - сказав Діденко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Боротьба з диктаторськими законами по-французьки
0
0
19:40 26.07.2017
Політичні інтриги, зрада та справжнє кохання
0
0
19:40 25.07.2017
Нинішній генеральний прокурор відомий своєю злопам'ятністю
0
0
18:00 25.07.2017
Як Південна Америка позбавлялася від іспанського ярма
0
0
20:55 24.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017