Працівник ритуального бюро виявився серійним убивцею

поділитись
Дізнавшись, що експертиза підтвердила його адекватність і йому загрожує пожиттєве ув'язнення, підозрюваний спробував задушити адвоката власною курткою

Сьогодні у столиці розпочалося судове слухання у справі співробітника похоронного бюро, котрий виявився серійним вбивцею. Чоловікові інкримінують убивство двох людей.

"Восени минулого року до Дніпровського райуправління звернулася жінка з заявою, що зник її чоловік. Вказала, що зниклий був водієм, займався перевезенням вантажів на власному мікроавтобусі. Перед зникненням отримав замовлення на перевезення вантажу з Одеси до Києва. Виїхав з дому і більше не повернувся, - розповіли "Знай" у прес-службі столичної прокуратури.

Дружині він пообіцяв повернутися за день.

"Автомобіля та тіла міліціонери не знайшли, телефон зниклого був вимкнутий", - кажуть правоохоронці.

Читайте також: На Харківщині заради пенсійних грошей зарізали поштарку

Доки тривали пошуки, у Святошинський райвідділок звернулася ще одна жінка з аналогічною заявою. Її чоловік теж перевозив власним мікроавтобусом вантажі. Клієнтів підшукував в інтернеті. Знайшовши чергове замовлення та виїхавши, зник.

У прокуратурі справу об'єднали в одну.

"Оперативники відпрацьовували інформацію можливого замаху. Стандартні сімейні розборки: дружина жила з чоловіком та мала коханця", - розповів на умовах анонімності один із правоохоронців.

Чоловік вирішив убити суперника. Уперше здійснити задумане вирішив улітку.

"Заманив суперника до автомобіля, сильно побив та проткнув викруткою. Тоді жертві вдалося вирватися", - каже оперативник.

Правоохоронці дізналися, що вбивця придбав пістолет. За злочинцем почали стежити. Затримали, лише коли зловмисник із пістолетом вирушив на вбивство чоловіка коханки.

"У ході допиту з'ясувалося, що 28-річний затриманий причетний ще до двох вбивств", - каже міліціонер.

Хлопець пояснив, що родом з Миколаєва. Двох водіїв вбив через їхні автомобілі. Тіла закопав, а мікроавтобуси відігнав до Миколаєва, віддав за кілька тисяч доларів на підпільне СТО, де автомобілі розібрали.

Читайте також: В Криму вбили беркутівця, який розганяв Майдан

"Підсудний працював у ритуальному бюро. Його дружина розповіла, що чоловік завів коханку. З дружиною не жив, з дитиною останнім часом не спілкувався. Через проблеми у родині його понизили на посаді в ритуальному агентстві. Він став звичайним водієм", - розказав державний обвинувач Дмитро Ткачук.

Дружина обвинуваченого подала на розлучення, а коханку допитують у справі як свідка.

"Чоловік, коли дізнався, що йому загрожує пожиттєве ув'язнення, хотів прикинутися божевільним. Але експертиза довела, що він здоровий. Тоді миколаївець спробував задушити адвоката власною курткою. Після цього той відмовився його захищати", - каже Ткачук.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.01.2018
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Пласка планета та її мешканці
0
0
19:29 19.01.2018
На їх концертах ніколи не буває пусто. Адже побачити вживу цих людей мріють тисячі фанатів
0
0
20:00 18.01.2018
Язичницькі ритуали, грецькі гетери і римська бюрократія
0
0
19:06 17.01.2018
Реліквія, якої соромиться Ватикан
1
0
19:02 13.01.2018