Фото сина пораненого солдата підірвало інтернет

поділитись
Від цієї фотографії стискається серце .На ній – Гліб Малярчук. Син нашого воїна, важко пораненого в минулому році - волонтер

Фотографія сина пораненого воїна зворушили українські простори Мережі. На маленькому обличчі хлопчика видно справжні дорослі переживання, які йому довелося пізнати через війну в Україні.

Відомий волонтер Неллі Стельмах, яка зараз працює в Міністерстві оборони, поділилася зворушливою світлиною сина одного з українських воїнів-захисників. Вона опублікувала її на своїй сторінці у соцмережі, повідомляє patrioty.org.ua.

На фото маленький Гліб Малярчук сумно сидить на бордюрі під час траурного реквієму на згадку про загиблих у минулому році десантників 79-ї бригади. У цьому підрозділі служив його батько, потім був важко поранений. Зараз його перевели до іншої бригади.

Читайте також: Кримські в'язні хочуть в Україну

"Від цієї фотографії стискається серце … На ній – Гліб Малярчук. Син нашого воїна, важко пораненого в минулому році. З його батьками Ольгою Малярчук та Сашком ми перетнулися в минулому році в Головному госпіталі Міністерства оборони. З тих пір пройшло більше року, важкого, страшного і піднесеного, який змінив життя нашої країни і моє особисте теж. Слухаючи розповіді про війну моїх бабусь і одного дідуся (другий пропав безвісти в 1942), мені завжди здавалося, що війни на нашій землі не буде ніколи. Але вона грюкає десь на сході, і віддається в серці. Іноді хочеться думати, що це страшний сон, але на жаль, – це реальність." – написала Неллі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018