Екіпаж танкістів "ДНР" кинув виклик українським воїнам (відео)

поділитись

0

1532

Після погроз екіпаж танкістів запропонував нашим воїнам приїхати до них з салом і українською горілкою, а самі вони приготують у відповідь – російську водку

Екіпаж похилих танкістів терористичної організації "ДНР" не побоявся кинути виклик українському екіпажу.

У Мережі з'явилося відео, де літні "ополченці" Донецької області розповідають про жахи обстрілу українських солдатів і як вони воюють проти хунти. Всі заявляють, що є корінними жителями Донбасу. Про це повідомляє divannaya-sotnya.com.ua.

Пенсіонери явно випили алкоголю перед зйомкою, щоб укріпити нерви, але все одно зривалися на істерику і плакали на камеру, розповідаючи про своїх внуків. У мові дуже часто присутня ненормативна лексика.

До речі, вони не побоялися і назвали свої імена і прізвища, один навіть продиктував свій мобільний телефон. "Я не боюся вас, не боюся. Телефонуйте. Я зустріну вас, ми вийдемо по-чесному", - сказав один з сепаратистів Сергій Осип.

Читайте також: Героїчний артилерист "Батя" показав, як служить в АТО (відео)

Після погроз екіпаж танкістів запропонував нашим воїнам приїхати до них з салом і українською горілкою, а самі вони приготують у відповідь – російську водку. При цьому вони намагалися говорити українською мовою.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Він ризикнув показати українцям інший Схід. Те, про що рідко говорить в інтерв'ю
0
0
21:03 23.08.2017
Що зблизило СРСР з Німеччиною, і до чого це призвело
0
0
19:40 23.08.2017
Як гинули кораблі на війні і в мирний час
0
0
20:00 22.08.2017
Громадська організація «Об'єднана Молодь Майбутнього» показала, як можна відпочивати здорово
0
0
16:35 22.08.2017