Росія відмовилася остаточно від полонених ГРУшників

поділитись

0

794

В офіційному листі російського військового відомства, який направлений правозахисникам, підтверджується, що Александров і Єрофєєв були кадровими військовими

Росія остаточно відхрестилася від полонених ГРУшників - Олександра Александрова і Євгенія Єрофєєва.

Міністерство Оборони Росії направило офіційний лист, де повідомили, що російські військовослужбовці проходили службу в РФ, але до України приїхали після свого звільнення. Про це пише politolog.net.

Це перший офіційний документ російського військового відомства, який підтверджує, що Александров і Єрофєєв були кадровими військовими.

Нагадаємо, Єрофєєва та Александрова захопили в полон у травні цього року на території Луганської області. Вони виявилися працівниками ГРУ Росії. Про те, що батьківщина від них відмовилася, вони дізналися вже в госпіталі. Полонені російські ГРУшники зараз узяті під особливий контроль. А їх адвокати все ще чекають хоч на одну на відповідь від Міноборони РФ на запитання української сторони.

Читати також: Родичів полонених спецназівців ізолювали від зовнішнього світу

Як раніше заявив член Ради з прав людини при президентові РФ та директор проекту "Громадянин і армія" правозахисник Сергій Крівенко, він відправив до російського Міноборони запит з проханням підтвердити офіційний статус затриманих в Україні сержанта Александрова і капітана Єрофєєва. Відповідь він отримав наступного змісту: вони дійсно проходили військову службу в армії РФ, але "події, пов'язані з їх виїздом з Російської Федерації й перебуванням на території України, сталися після звільнення з військової служби і не пов'язані з її проходженням".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Чиновники хочуть і надалі красти, тому пенсіонери будуть страждати
0
0
08:04 25.03.2017
Імовірність того, що в справі Гонгадзе з'являться нові докази, - дуже незначна
0
0
07:00 25.03.2017
Нинішній інститут української прокуратури - це наслідок радянської системи
0
0
06:39 25.03.2017
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017