Бубка став на бік російських спортсменів у скандалі з допінгом

поділитись
На його думку, неохідно захищати "чистих" спортсменів від масових дискваліфікацій, оскільки, платити за свою провину мають порушники, а не чесні спортсмени

Спорстмен Сергій Бубка засудив пропозицію керівника WADA Річмонда Паунда відсторонити Росію від Олімпіади-2016 через допінговий скандал.

Про це пише Обозреватель.

"Те, що зазнав я в 1984 році, не має повторитися. Багато талановитих спортсмени так і не отримали шансу поборотися за олімпійські медалі", - заявив він.

Читайте також: Міжнародний олімпійський комітет роздасть медалі російських атлетів

На його думку, неохідно захищати "чистих" спортсменів від масових дискваліфікацій, оскільки, платити за свою провину мають порушники, а не чесні спортсмени.

"IAAF, як найбільш зацікавлена ​​сторона, зобов'язана діяти. Ми повинні тісно співпрацювати з WADA, яка спирається на повну підтримку уряду", - додав він.

Бубка вважає, що заплатити мають всі хоч трохи винні у скандалі: тренери, адміністратори, менеджери та чиновники, але аж ніяк не спортсмени, які - невинні.

Нагадаємо, у 2012 році в Лондоні російські чемпіони Олімпіади дали великий хабар для приховування допінгу. Всесвітнє антидопінгове агентство відреагувало закликом виключити Росію із Міжнародної федерації легкої атлетики.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018