Воротар "Динамо" Олександр Шовковський після виграшу над "Порту" у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів показав, що відбувалося в роздягальні київської команди.

Фотографію він розмістив на своїй сторінці в Facebook.

"Перемога! Одна на всіх!" - підписав знімок голкіпер.

"Найголовніше, що ми продовжуємо боротися в Лізі чемпіонів. У нас з'явилися чудові шанси на вихід у плей-офф. У Порту був небезпечний момент, коли м'яч влучив у штангу. Ми серйозно вивчили нашого суперника і надійно зіграли в обороні. Можна сказати, що план на гру команда майже виконала.

Кожен футболіст виклався на полі на сто відсотків. Матч проходив за нашим сценарієм, ми грали як єдина команда. Потрібно провести ще один поєдинок, а шампанське поки рано пити", завив після матчу Шовковський.

Популярні новини зараз
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч
Показати ще

Читайте також: УЄФА номінувала двох українських футболістів у команду року

Нагадаємо, 24 листопада "Динамо" обіграло "Порту" з рахунком 2:0, зберігши шанси на вихід у 1/8 фіналу турніру.

Перший гол забив Андрій Ярмоленко, який на 35-й хвилині реалізував пенальті у ворота Ікера Касільяса. У другому таймі відзначився Дерліс Гонсалес.