ФІФА відмовляється відбирати чемпіонат світу в Росії

поділитись
Якщо нададуть докази, що голоси були куплені, тоді результати голосувань можуть визнати недійсними

Генеральний секретар ФІФА Жером Вальке, виступаючи у російському місті Самара, заявив, що усі плани щодо проведення ЧС-2018 у Росії залишаються у силі.

Він також вважає, що у російській заявці не було нічого такого, що дозволило б засумніватися у її відповідності правилам, повідомляє ВВС.

"Моя команда займалася жеребкуванням на виборах чемпіонатів світу 2018 і 2022 років. Ми дотримувалися усіх процедур, які були на той момент. Нічого не було у процесі такого, що могло б вплинути на підсумковий результат. Не порушили жодних правил, таких самих висновків дійшла аудиторська комісія ", - сказав Жером Вальке.

Виступаючи на спільній прес-конференції із Вальке, міністр спорту Росії Віталій Мутко заявив, що, подаючи заявку на проведення у 2018 році чемпіонату світу з футболу, Росія діяла відповідно до регламенту організації.

"Ми виходили з того, що знаємо філософію ФІФА. Вони дали чемпіонат світу ПАР, Бразилії, Росії. Жодних загроз для чемпіонату я не бачу. Закон зворотньої сили не має. Є регламенти, яких треба дотримуватися ", - вважає Мутко.

Читати також: У Росії можуть забрати чемпіонат світу з футболу

Минулої неділі голова комісії з аудиту та дотримання правил ФІФА Доменіко Скала не виключив можливості скасування проведення чемпіонатів світу в Росії в 2018 році або Катарі у 2022-му.

"Якщо нададуть докази, що голоси були куплені, тоді результати голосувань можуть визнати недійсними", - заявив він в інтерв'ю швейцарській газеті Sonntags Zeitung. При цьому пан Скала додав, що наразі подібних доказів немає.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018